The Lobby Bar
The Lobby Bar
Een uitnodigende plek voor elk moment van de dag
Of u nu hotelgast bent van Hotel Gent, in de regio werkt of onderweg bent via de E40 of R4: The Lobby Bar is een toegankelijke en stijlvolle ontmoetingsplek voor koffie, apero of een informele meeting.
Dankzij de vlotte bereikbaarheid en ruime parkeermogelijkheden is The Lobby Bar ideaal voor wie op zoek is naar een gezellige koffiebar in Gent, een rustige plek om te werken met laptop of een comfortabele setting voor een zakelijke afspraak zonder reservatieplicht.
Kom binnen voor een kwaliteitsvolle koffie, een verfrissend drankje of een ontspannen pauze in een warme, moderne lobbyomgeving. Perfect voor zowel lokale bezoekers als pendelaars en professionals die een aangename stop zoeken in de omgeving van Gent.
Wat kunt u verwachten bij The Lobby Bar?
Koffie van baristakwaliteit
Een verfijnd aanbod van drankjes
Snacks verkrijgbaar tussen 12:00 uur en 22:00 uur
Comfortabele zithoeken in een moderne, open setting
Gratis wifi
Zonder reservering
Huisdieren zijn toegestaan
Openingsuren
Zo - woe | 8:00 - 00:00
Do - za | 8:00 - 17:00 (Skybar Mr. Sato is geopend van 17:00 - 00:00)
Parking & bereikbaarheid
U kan parkeren op de ruime parking van Van der Valk Hotel Gent, waar voldoende parkeergelegenheid voorzien is, inclusief laadpalen en Tesla Superchargers voor elektrische wagens.
Dankzij de centrale ligging nabij de E40 en R4 is de locatie vlot bereikbaar vanuit de ruime regio rond Gent. Dit maakt het een ideale en toegankelijke stop voor hotelgasten, zakelijke bezoekers en reizigers die op zoek zijn naar comfort en bereikbaarheid op één plek.