Bereikbaarheid en ligging in Gent
Bereikbaarheid en ligging in Gent
Veilig & gemakkelijk richting Hotel Gent
Van der Valk Hotel Gent combineert een rustige ligging met een uitstekende bereikbaarheid. U verblijft net buiten de drukte van de stad, maar profiteert toch van een snelle verbinding naar het centrum, de snelwegen en Flanders Expo.
Dit maakt het hotel bijzonder geschikt voor zowel toeristen als zakenreizigers.
Ligging ten opzichte van Gent centrum
Hotel Gent
Hotel Gent ligt op ongeveer 5 kilometer van het historische centrum van Gent. Met de auto bereikt u het centrum doorgaans in 10 tot 15 minuten, afhankelijk van het verkeer.
Ook voor een citytrip is dit een ideale ligging: u verblijft rustig buiten de stad, maar bent toch snel in het centrum met zijn winkels, restaurants en bezienswaardigheden.
Richting Hotel Gent
Van der Valk Hotel Gent is vlot bereikbaar via de belangrijkste invalswegen rond de stad. Het hotel ligt op het knooppunt van de E17, E40 en R4, waardoor u ons eenvoudig bereikt vanuit alle richtingen.
Dankzij deze ligging hoeft u niet door het drukke stadscentrum te rijden en geniet u van een snelle en comfortabele aankomst.
Boek uw verblijf (of arrangement) rechtstreeks bij Hotel Gent en profiteer in juli en augustus van gratis parking. Buiten deze periode kost de parking voor hotelgasten €10.
richting centrum Gent
Het centrum van Gent ligt op ongeveer 15 tot 20 minuten fietsen van het hotel. Dankzij de goed uitgeruste fietspaden is dit een aangename en snelle manier om de stad te verkennen.
Tijdens de zomermaanden kan u bij Hotel Gent ook een Vespa huren. Zo verkent u de groene omgeving op een comfortabele en unieke manier.
Met het openbaar vervoer
Vanaf Station Gent-Sint-Pieters
Neem Bus 19 (Perron 11)
Stap uit bij Gent Proeftuinstraat
4 minuten lopen naar het hotel
Let op: Bus 19 rijdt niet in het weekend, dan kan u de tram nemen aan UZ Gent
Met het vliegtuig
Vanaf Brussels Airport
Het hotel ligt op 62 km van Luchthaven Zaventem/Brussels Airport (BRU).
Vanaf de luchthaven met de trein
Neem de IC richting Gent-Sint-Pieters en stap uit bij Gent-Sint-Pieters.
Of neem de IC richting Brugge en stap uit bij Gent-Sint-Pieters.
Taxi
Op de luchthaven staan voor de aankomsthal altijd taxi’s met een vergunning. Deze taxi’s zijn te herkennen aan het geel-blauwe vergunningsteken.
Lage-emissiezone Gent (LEZ)
Omgeving Gent
Gent beschikt over een lage-emissiezone (LEZ). Hotel Gent ligt buiten deze zone, maar afhankelijk van uw route kan het zijn dat u een deel van de LEZ doorkruist. Controleer daarom vooraf of uw voertuig is toegelaten om een boete te vermijden.
Voertuigen met een buitenlandse nummerplaat moeten verplicht geregistreerd worden (uitgezonderd Nederlandse kentekens).