Heerlijke herfst arrangement
Arrangement
Geniet dit najaar van een ontspannen verblijf in Gent met het Heerlijk herfst arrangement. Verblijf een, twee of drie nachten bij Van der Valk Hotel Gent en combineer uw citytrip met uitgebreid live cooking ontbijtbuffet en een heerlijk 3-gangendiner in Restaurant Cocotte.
Geniet van de herfst in Gent
Maak een herfstwandeling door de historische binnenstad, bewonder de Graslei en Korenlei of bezoek het Gravensteen en het wereldberoemde Lam Gods. Hotel Gent is gelegen nabij centrum Gent en heeft veel beschikbare parkeer- en laadgelegenheid. Ook tijdens de herfstvakantie valt er voor gezinnen volop te beleven in Gent.
Liever even ontsnappen aan de drukte? Trek de natuur rond Gent in voor een mooie wandeling of fietstocht en geniet samen van de kleuren van het najaar.
Alles voor een ontspannen verblijf
Na een dag in Gent hoeft u nergens meer aan te denken. U verblijft een, twee of drie nachten in een ruime en comfortabele hotelkamer en begint iedere ochtend met een uitgebreid ontbijtbuffet. Daarnaast geniet u tijdens uw verblijf van een 3-gangenmenu in ons à-la-carterestaurant Restaurant Cocotte. Hier maakt u de keuze uit ons seizoensgebonden keuzemenu. Hotelgasten maken bovendien ook gratis gebruik van de gym en Weleda Spa van het hotel.
Zo combineert u een sfeervolle citytrip naar Gent met alle tijd om te ontspannen en samen te genieten.
Boek uw herfstverblijf in Gent
Toe aan een paar dagen ertussenuit? Geniet van de gezellige herfstsfeer, ontdek Gent op uw eigen tempo en laat u bij Van der Valk Hotel Gent volledig in de watten leggen.
Kies uw arrangement
Dit arrangement is inclusief:
- 1 x overnachting in één van onze stijlvolle comfort kamers
- 1 x uitgebreid live cooking ontbijtbuffet
- 1 x 3-gangen diner in Restaurant Cocotte
- Heerlijke herfst arrangement€ 224,00
Belastingen- Toeristenbelasting € 8,80
- Totaal € 232,80
Hotel informatie
- Gratis wifi
- Bar
- Congrescentrum
- Fitness
- Terras
- Fietsenstalling
- Laadstations
- Roomservice
- Fietsverhuur
- Restaurant
- Gratis wifi
- Bar
- Congrescentrum
- Fitness
- Terras
- Fietsenstalling
- Laadstations
- Roomservice
- Fietsverhuur
- Restaurant
- Rolstoeltoegankelijk
- Lift
- Hotelbar
- E-Chopper
- E-bike verhuur
- Bagagedepot
- Airconditioning
- Was- en stomerijservice
- Wekdienst
- Wellness
- Speeltuin
- Green Key
- Nabij snelweg
- Sauna
- Jeu de boules
- Parkeerplaats
- Kinderhoek
- Nabij openbaar vervoer
- À la carte restaurant
- Massage
- Mindervalidentoilet
- Huisdieren toegestaan
- Familiekamer
- Parkeergarage
- Live cooking
- Internethoek
Veelgestelde vragen
Voorwaarden van arrangement
- Tarieven zijn per persoon, op basis van twee personen per kamer
- Exclusief toeristenbijdrage
- Voor een ander kamertype geldt mogelijk een toeslag
- Voor een eenpersoonskamer geldt een toeslag
- Bij het inchecken in een van onze suites wordt een borg van €250,- gevraagd
- Parkeertarieven voor hotelgasten mét overnachting | €10 per 24h